Knižní Vánoce 2015

Je prosinec a blíží se Štědrý den. Většina lidí už asi má nakoupené dárky a teď se jen těší na příjemné prožití svátků. Některá knihkupectví a nakladatelství se rozhodla Vánoce zpříjemnit ještě více, a tak si pro vás připravila nějaké soutěže.

Albatros Media

Abatros si připravil samostatnou stránku „Vánoční knihkupectví„, na které si můžete zasoutěžit o knihy, vybrat si odměnu za nákup a podívat se na slevy.
Velmi pěknou akci připravilo nakladatelství CooBoo, které spustilo adventní kalendář – knižního Ježíška. Na speciální stránce je každý den odhalena jedna kniha, kterou můžete nechat poslat svým blízkým. Vítězí ten, kdo vymyslí nejlepší důvod, proč chce knihou někoho obdarovat.

Euromedia Group

Knižní klub uspořádal (už ukončenou) soutěž pro své členy, pro nečleny si nic speciálního nepřipravil, všechny aktivní soutěže jsou k nalezení v literární kavárně.

Ostatní

Další nakladatelství mají více či méně pravidelné soutěže. Portál připravuje každý týden novou soutěž, stejně jako nakladatelství Domino. Méně často (ale přece) pořádá své soutěže Fantom Print, a to prostřednictvím FB. Nakladatelství Host si připravilo adventní soutěž, do které se můžete zapojit nákupem v jejich e-shopu v období adventu.

Akce pořádají i některá knihkupectví: na stránkách Knih Dobrovský si také můžete zasoutěžit, po celé Vánoce se rozdávání dárků dost zintenzivnilo.
S jinou taktikou přichází knihkupectví Martinus – k objednávce vám po dobu Vánoc přibalí „poukazy na čtení“, které jistě potěší každého knihomola.

Nakonec jsou tu tradiční soutěže knižních blogerů, kterých je ale tolik, že není možné dát je všechny dohromady. Z těch větších vybírám Klub knihomolů a Vaši literaturu.

Hodně úspěchů při soutěžení! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *